
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
PODLAGA 4 v temno sivi barvi je popoln dodatek za bioklimatsko pergolo, izdelan iz trpežnega aluminija in tekstila. Nudi zaščito pred vremenskimi vplivi ter udobno zavetje na prostem. S svojo estetiko in funkcionalnostjo dviguje videz vsakršnega vrta.
669,00 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

Pergola je s svojo antracitno konstrukcijo in trpežnim tekstilnim materialom idealen dodatek za vsak zunanji prostor. Zagotavlja zaščito pred vetrom in ustvarja prijetno senco, kar omogoča uživanje na prostem v vseh vremenskih pogojih.
Paket vključuje visokokakovostno aluminijasto konstrukcijo ter tekstilno polnilo iz 30 % poliestra in 70 % PVC-ja, kar skupaj tehta 35 kg. Ta moderni dodatek doda vrednost vsakemu zunanjemu prostoru.
Pergola se ponaša s stabilno konstrukcijo iz antracitnega aluminija, ki je certificirana za odpornost na veter do 74 km/h.
Ročno upravljana, zaslona pergola omogoča enostavno nastavitev višine za optimalno prilagoditev potrebam vašega prostora.
Paket dimenzij 371x20x15 cm je zasnovan za varno transportiranje pergole, ki bo postala ključen element vaše zunanje oaze.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 370 cm |
| Globina izdelka | 9 cm |
| Znamka | Roja |
| Višina izdelka | 236,5 cm |
| Skupna teža | 35 kg |
| Gradbeništvo | Aluminij |
| Barva konstrukcije | Antracit RAL 7016 |
| Material za polnjenje | Tekstil - 30 % poliester, 70 % PVC |
| Debelina polnila | 0,8 mm |
| Barva nadeva | Temno siva |
| Velikost paketa | 371x20x15 cm |
| Nadzor | Priročnik |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
