
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Trpežna parkirna klop iz borovega lesa in kovine, namenjena za udobno sedenje treh oseb v parkih in vrtovih. Lakirirana površina lesa zagotavlja zaščito pred vremenskimi vplivi, kovinska konstrukcija pa stabilnost in dolgotrajnost. Ergonomski nasloni za roke omogočajo dodatno oporo pri sedenju in poenostavljajo vstajanje za vse starosti. Nosilnost klopa znaša 270 kilogramov.
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
83 na zalogi

Trpežna parkirna klop iz borovega lesa in kovine, namenjena za udobno sedenje treh oseb v parkih in vrtovih. Lakirirana površina lesa zagotavlja zaščito pred vremenskimi vplivi, kovinska konstrukcija pa stabilnost in dolgotrajnost. Nosilnost klopa znaša 270 kilogramov, kar omogoča zanesljivo uporabo v javnih prostorih in zasebnih vrtovih.
Parkirna klop je popolnoma montirana in pripravljena za uporabo. Noge so izdelane iz visokokakovostne kovinske zlitine, sedež pa iz 3 centimetre debelega borovega lesa. Globina sedeža znaša 40 centimetrov, višina od tal pa 41 centimetrov.
Nasloni za roke omogočajo dodatno oporo in udobje pri sedenju. Integriran sta v konstrukcijo klopa in nudita naravno podporo za roke vseh uporabnikov.
Lakirirana površina borovega lesa učinkovito ščiti pred dežjem, soncem in temperaturnimi spremembami. Kovinska konstrukcija je oblikovana za dolgotrajno uporabo v zunanjih pogojih brez oksidacije.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 180 cm |
| Globina izdelka | 56 cm |
| Višina izdelka | 78 cm |
| Skupna teža | 28 kg |
| Nosilnost | 3x90 kg |
| Material | Kovina + bor |
| Barva | Pobarvana + črna konstrukcija |
| Velikost paketa | 184x23x8 cm, 81x59x8 cm |
| Embalažni material | Karton |
| Debelina lesa | 3 cm |
| Globina sedeža | 40 cm |
| Višina izdelka (naslonjalo) | 55 cm |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 41 cm |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
83 na zalogi