
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Organizator Orodja nudi praktično rešitev za urejeno shranjevanje orodij v delavnici. Iz trpežne plastike se pritrdi na steno; sistem omogoča varnostno nastavitev v vodoravni ali navpični smeri.
19,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
73 na zalogi
Organizator Orodja ponuja praktično in elegantno rešitev za urejanje orodij v delavnici. Izdelan je iz zelo trpežne plastike in se pritrdi neposredno na steno, kar omogoča poenostavljeno shranjevanje orodij. Sistem omogoča varnostno nastavitev v vodoravni ali navpični smeri, kar
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 31 cm (2x) |
| širina izdelka | 50 cm (2x) |
| Dolžina izdelka | 7 cm |
| Skupna teža | 0,5 kg |
| Material | Plastika |
| Barva | Siva + črna |
| Velikost paketa | 32x52x8cm |
| Znamka | Keter |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

73 na zalogi