
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Sodoben jedilni komplet ROTTERDAM, ki spaja eleganco in funkcionalnost za notranje in zunanje prostore. Aluminijasta konstrukcija v grafitni barvi s tikovino in mehkimi blazinami omogoča udobno zasedanje in vzdržljivost skozi leta. Komplet vključuje 2 foteljia, 1 kavč in 1 mizo s skupno težo 79 kg.
1.342,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
102 na zalogi

Sodoben jedilni komplet, ki spaja eleganco in funkcionalnost za notranje in zunanje prostore. Aluminijasta konstrukcija v grafitni barvi s tikovino in mehkimi blazinami omogoča udobno zasedanje in vzdržljivost skozi leta.
Komplet vključuje 2 foteljia, 1 kavč in 1 mizo. Fotelji imajo dimenzije 81 × 82 cm in višino 83 cm, kavč meri 211 × 82 cm s 83 cm višino, miza pa je velika 138 × 80 cm s 65 cm višino. Kavč zdrži do 350 kg, fotelj 150 kg, miza pa 50 kg.
Blazine so izdelane iz poliestra (250 g/m²) s penastim oblazinjenjem debeline 10 cm. Odporne so na UV-žarke in omogočajo dolgoročno udobje brez izbledenja. Vse blazine imajo zadrgavne zaprege za enostavno odstranjevanje in pranje prevleke.
Jedilni set ROTTERDAM temelji na lahki in trajni aluminijasti konstrukciji, ki je opremljena z nasloni za roke in mizno ploščo iz tikovine. Kombinacija materialov zagotavlja stabilnost in odpornost proti vremenskim vplivom za notranjo in zunanjo uporabo.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 2x fotelj, 1x kavč, 1x miza |
| Višina stola | 83 cm |
| širina stola | 81 cm |
| Dolžina stola | 82 cm |
| Višina kavča | 83 cm |
| širina kavča | 211 cm |
| Dolžina kavča | 82 cm |
| Višina mize | 65 cm |
| širina mize | 138 cm |
| Dolžina mize | 80 cm |
| Nosilnost kavča | 350 kg |
| Nosilnost stola | 150 kg |
| Nosilnost mize | 50 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, nasloni za roke in mizna plošča iz tikovine, 10 cm visoke blazine (poliester) |
| Barva | Grafitna konstrukcija, svetlo sive blazine |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 3 (137x79x41cm-28,3 kg, 200x74x37cm-31,5 kg, 144x86x19cm-19,4 kg) |
| Skupna teža | 79 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
102 na zalogi