
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Eleganten in funkcionalen rjav cvetlični lonec oplemeniti vsak vrt ali teraso s sodobnim videzom in trajnostno zasnovo iz kakovostnega Pine lesa s certifikatom FSC. Izkoristite prostor z dimenzijami 82 x 49 x 58 cm in težo 6 kg.
52,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
108 na zalogi

Eleganten in funkcionalen cvetlični lonec, ki bo popestril vsak vrt ali teraso ter poskrbel za najboljši izkoristek prostora.
Trpežen cvetlični lonec z dimenzijami 82 cm x 49 cm x 58 cm in skupno težo 6 kg, ki je pakiran v kartonsko embalažo velikosti 107x52x6 cm.
Cvetlični lonec je zasnovan na način, ki omogoča optimalno porazdelitev rastlin in s tem maksimalni izkoristek prostora.
Cvetlični lonec je izdelan iz kakovostnega Pine lesa s certifikatom FSC, kar zagotavlja trajnost in zmanjšanje vpliva na okolje.
Rjava barva cvetličnega lonca doda vsakemu zunanjemu prostoru sodoben in eleganten videz.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 82 cm |
| Znamka | Roja |
| širina izdelka | 49 cm |
| Globina izdelka | 58 cm |
| Skupna teža | 6 kg |
| Material | Pine |
| Barva | Obarvan - rjav |
| Velikost paketa | 107x52x6cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
108 na zalogi