
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Cvetlični lonec DECO CONIC TALL združuje estetiko in praktičnost za vse ljubitelje modernih vrtnarskih rešitev. Inovativna tehnologija Decocoat zagotavlja trpežnost in vzdržljivost, medtem ko integrirani pametni sistem za zalivanje poskrbi, da vaše rastline vedno dobijo optimalno količino vlage.
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
157 na zalogi

Cvetlični lonec DECO CONIC TALL je popolna izbira za vse, ki cenijo estetsko dovršenost in praktičnost v enem. Ta lonček je narejen z mislijo na najnovejše trende in funkcionalnost, kar zagotavlja, da bo vaše rastline ne le zaščitil, temveč tudi poudaril njihovo lepoto.
V paketu prejmete cvetlični lonec, ki ga krasi imitacija lesa ter integrirani zalivalni sistem, ki poskrbi, da vaše rastline vedno prejmejo optimalno količino vlage.
Cvetlični lonec DECO CONIC TALL s svojo površino, ki je naravnost posnema les, združuje naravno in sodobno. Primeren je za vse vremenske razmere, brez potrebe po vzdrževanju.
Z vgrajenim pametnim sistemom za zalivanje DECO CONIC TALL oskrbi vaše rastline z ustrezno količino vode, da lahko uživajo v zdravem okolju za rast.
Sestavite cvetlični lonec DECO CONIC TALL v zgolj petih minutah in brez dodatnih orodij. Hitro postavitev omogoča, da čim prej uživate v njegovih prednostih.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 51 cm |
| Globina izdelka | 51 cm |
| Višina izdelka | 72,5 cm |
| Skupna teža | 5 kg |
| Material | Oblikovana plastika |
| Barva | Rjava |
| Velikost paketa | 54x67x17 cm |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | Keter |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

157 na zalogi