
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Odkrijte vrhunsko kombinacijo modernega dizajna in udobja z aluminijastim kompletom BALI COFFEE SET. Ta eleganten komplet je prilagodljiv za notranjo in zunanjo uporabo, popoln za terase ali prostorne dnevne sobe.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
26 na zalogi

Uživajte v popolni kombinaciji elegance in udobja z aluminijastim kompletom BALI COFFEE SET. Zasnovan je za moderne prostore in zagotavlja prijetno druženje na vaši terasi ali v notranjosti.
Vsebina kompleta: 4x fotelj, 1x večja okrogla mizica za kavo, 1x manjša okrogla mizica za kavo.
Komplet BALI COFFEE SET je izdelan iz trpežnih aluminijastih materialov, ki nudijo stabilnost in dolgo življenjsko dobo, hkrati pa ohranjajo modern in privlačen videz.
Fotelji opremljeni z visokimi blazinami iz predvrtene tkanine zagotavljajo vrhunsko udobje. Blazine omogočajo enostavno odstranjevanje in čiščenje zahvaljujoč zadrgam.
BALI COFFEE SET se ponaša z elegantnim oblikovanjem, ki omogoča njegovo postavitev na vrtu, terasi ali v notranjih prostorih. Prefinjenega videza, komplementira vsak ambient.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 4x fotelj, 1x večja okrogla mizica za kavo, 1x manjša okrogla mizica za kavo |
| Znamka | Roja |
| Višina stola | 72 cm |
| širina stola | 65 cm |
| Dolžina stola | 89 cm |
| Višina mize | 45/35 cm |
| širina mize | Ø 68/Ø 50 cm |
| Dolžina mize | Ø 68/Ø 50 cm |
| Nosilnost stola | 100 kg |
| Nosilnost mize | 30/20 kg |
| Material | Konstrukcija iz grafitnega aluminija, mizna plošča iz aluminija in smole, visoke blazine iz predene tkanine (poliester 460 g/m2), vodoodbojna tkanina |
| Barva | Grafitna konstrukcija, svetlo siva namizna plošča z vzorcem kamna, svetlo sive blazine |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 135x98x63 cm |
| Skupna teža | 52 kg |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

26 na zalogi