
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Kotni aluminijasti komplet s sodobnim videzom in trdno aluminijasto konstrukcijo se prilagodi tako notranjim kot zunanjim prostorom. Grafitna barva in svetlo sive blazine ustvarijo eleganten kontrast, mizna plošča iz tikovine pa doda naravno toplino. Udobne blazine s 10 cm visokim penastim oblazinjenjem omogočajo sproščujoče sedenje, medtem ko je celoten komplet zasnovan za dolgotrajno uporabo.
1.447,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
9 na zalogi

Kotni aluminijasti komplet s sodobnim videzom in trdno aluminijasto konstrukcijo prilagodi se tako notranjim kot zunanjim prostorom. Grafitna barva in svetlo sive blazine ustvarijo eleganten kontrast, mizna plošča iz tikovine pa doda naravno toplino. Udobne blazine s penastim oblazinjenjem omogočajo sproščujoče sedenje, medtem ko je celoten komplet zasnovan za dolgotrajno uporabo.
Komplet vsebuje dva kavča (levi in desni), kotni kavč, vmesni del in mizno ploščo. Skupna teža kompleta je 88 kg, sestavljen je iz treh kartonov ter dodatnih pakiranj za manjše komponente.
Blazine iz poliestra (250 g/m2) s 10 cm visokim penastim oblazinjenjem zagotavljajo dolgoročno udobje. UV-odporna zaščita varuje barvo tudi pri intenzivnem soncu, medtem ko zadrgane poliestrske prevleke omogočajo enostavno vzdrževanje.
Premičnica omogoča postavljanje levega ali desnega dela na željeni strani, kar vam daje popolno kontrolo nad oblikovanje kompleta. Prilagodite dolžino in obliko glede na velikost in razporeditev vašega prostora ter spreminjajte postavitev kadarkoli.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 2x kavč (levi in desni), 1x kotni kavč, 1x vmesni del, 1x miza |
| Višina kavča | 97 cm |
| širina kavča | 126 cm |
| Dolžina kavča | 85 cm |
| Višina kotnega kavča | 97 cm |
| širina kotnega kavča | 85 cm |
| Dolžina kotnega kavča | 85 cm |
| Višina mize | 38 cm |
| širina mize | 113 cm |
| Dolžina mize | 62 cm |
| Višina distančnika | 97 cm |
| širina distančnika | 60 cm |
| Dolžina distančnika | 85 cm |
| Nosilnost kavča | 250 kg |
| Nosilnost kotnega kavča in kavčaste blazine | 150 kg |
| Nosilnost mize | 50 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, roke in mizna plošča iz tikovine, 10 cm visoke blazine (poliester) |
| Barva | Grafitna konstrukcija, svetlo sive blazine |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 5 (127x78x38cm-22,3 kg; 127x78x38cm-22,3 kg; 78x74x50cm-17,8 kg; 78x66x43cm-12,3 kg, 106x19x67cm-12,9 kg) |
| Skupna teža | 88 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Globina sedeža | 50 cm |
| Višina sedeža | 44 cm |
| Višina naslona za roke | 63,5 cm |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

9 na zalogi