
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Sodoben aluminijasti vogalni komplet v grafitni barvi s tikovino prilagaja se notranjim in zunanjim prostorom. Komplet sestavlja kombinacija sedežnih elementov z aluminijasto konstrukcijo in nasloni iz tikovine, ki jih lahko prilagodite svojim potrebam in razpoložljivemu prostoru.
1.437,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
16 na zalogi

Sodoben aluminijasti vogalni komplet v grafitni barvi z nasloni za roke in mizno ploščo iz tikovine prilagaja se notranjim in zunanjim prostorom. Komplet sestavlja kombinacija sedežnih elementov, ki jih lahko prilagodite svojim potrebam in razpoložljivemu prostoru.
Komplet vsebuje dva kavča (levi in desni), vogalni kavč, vmesni del in mizno ploščo iz tikovine. Skupna nosilnost kompleta je 800 kg, kar omogoča stabilno in varno uporabo.
Blazine iz poliestra s 10 cm penastim oblazinjenjem zagotavljajo dolgotrajen komfort. Prevleke so opremljene z zadrge, kar omogoča njihovo enostavno odstranjevanje in pranje. Odpornost na UV-žarke zagotavlja, da blazine ohranijo barvo in kvaliteto tudi pri zunanji uporabi.
Vogalni element kompleta ROTTERDAM se lahko postavi na levo ali desno stran, kar omogoča prilagoditev različnim prostorom in načinom postavljanja. Vmesni del in distančnik dodatno povečata fleksibilnost pri oblikovanju sedežne garniture glede na vaše potrebe.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 2x kavč (levi in desni), 1x kotni kavč, 1x vmesni del, 1x miza |
| Višina kavča | 83 cm |
| širina kavča | 138 cm |
| Dolžina kavča | 82 cm |
| Višina kotnega kavča | 83 cm |
| širina kotnega kavča | 82 cm |
| Dolžina kotnega kavča | 82 cm |
| Višina mize | 65 cm |
| širina mize | 138 cm |
| Dolžina mize | 80 cm |
| Višina distančnika | 83 cm |
| širina distančnika | 68 cm |
| Dolžina distančnika | 82 cm |
| Nosilnost kavča | 250 kg |
| Nosilnost kotnega kavča in kavčaste blazine | 150 kg |
| Nosilnost mize | 50 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, roke in mizna plošča iz tikovine, 10 cm visoke blazine (poliester) |
| Barva | Grafitna konstrukcija, svetlo sive blazine |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 3 (133x75x70cm-40,3 kg, 74x74x73cm-25,9 kg, 144x86x19cm-18,7 kg) |
| Skupna teža | 85 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

16 na zalogi