
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Kovinska vrtna gugalnica DE Luksuz II v sivi barvi je popolna za sprostitev na vašem vrtu. Njena robustna jeklena konstrukcija s prašnim premazom zagotavlja vzdržljivost, medtem ko vodoodporne blazine in odstranljiv nadstrešek omogočajo udobje v vseh vremenskih pogojih.
241,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
86 na zalogi

Gugalnica DE Luksuz II je idealna izbira za vaše vrtne dni. Uživajte v udobnosti, ki jo ponuja, saj se lahko zaradi svoje prilagodljivosti enostavno raztegne v ležeči položaj, kar omogoča obsežno sprostitev.
Komplet vsebuje kovinsko konstrukcijo s prašnim premazom, vodoodporne poliesterne blazine, nadstrešek in odlagalne mizice.
Gugalnica vsebuje odstranljiv nadstrešek, ki vas ščiti pred soncem, ter blazine iz vodoodpornega materiala za udobno sedenje tudi v bolj vlažnem vremenu.
Jeklena konstrukcija s prašnim premazom zagotavlja trdnost in dolgo življenjsko dobo. Eleganten sivi dizajn se prilega vsakemu vrtu.
Gugalnica omogoča prilagajanje različnim potrebam – od sproščujočega sedenja do napol ležečega položaja za kratek počitek.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 164 cm |
| Znamka | Roja |
| širina izdelka | 200 cm |
| Globina izdelka | 120 cm |
| Višina naslona | 50 cm |
| Globina sedeža | 50 cm |
| širina sedežne blazine | 156 cm |
| Višina sedeža od tal | 45 cm |
| Dimenzija konstrukcije nadstreška | 200x115cm |
| Skupna teža | 44 kg |
| Nosilnost | 3x80 kg |
| Zmogljivost | 3 osebe |
| Gradbeni material | Kovinski |
| Material krošnje in blazine | Poliester |
| Se lahko raztegne v posteljo | Da |
| Sedež + naslonjalo | 47+47 cm |
| Barva | Siva |
| Velikost paketa | 182x57x30cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

86 na zalogi