
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Oživite vaš vrt z elegantno kovinsko vrtno gugalnico HOLLYWOOD II v nežno bež barvi. Z antracitno konstrukcijo in praktično nagibno streho omogoča zaščito pred soncem in uživanje na prostem. Širok sedež za tri osebe zagotavlja udobje pri sprostitvi ali druženju.
236,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
115 na zalogi

Odkrijte eleganco in udobje zunanjega prostora z vrhunsko vrtno gugalnico HOLLYWOOD II. S svojo elegantno bež blazino in antracitno kovinsko konstrukcijo ta gugalnica ne le izpopolni videz vašega vrta, temveč vam omogoča tudi trenutke preprostega užitka na prostem.
Vsebuje robustno kovinsko konstrukcijo, udobne blazine iz tkanine in praktično nagibno streho, ki zagotavlja zaščito. Priložena je embalaža iz kartona za varen transport in enostavno postavitev.
Nagibna streha gugalnice HOLLYWOOD II zagotavlja zaščito pred sončnimi žarki, medtem ko vas dovršena kovinska konstrukcija obdaja z varnostjo in stabilnostjo.
Sedež HOLLYWOOD II je zasnovan za tri osebe, kar pomeni več prostora za vaše goste ali družino, da uživate v prijetnem druženju na svežem zraku.
Kovinska konstrukcija HOLLYWOOD II nudi trajnost in stabilnost, hkrati pa elegantno dopolnjuje vsako zunanje okolje z antracitnim pridihom.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 179 cm |
| Znamka | Roja |
| Dolžina izdelka | 196 cm |
| Globina izdelka | 123 cm |
| Višina naslona | 63 cm |
| Globina sedeža | 46 cm |
| širina sedežne blazine | 143 cm |
| Višina sedeža od tal | 37 cm |
| Dimenzija konstrukcije nadstreška | Cm |
| Skupna teža | 36 kg |
| Nosilnost | 3x80 kg |
| Zmogljivost | 3 osebe |
| Gradbeni material | Kovinski |
| Material krošnje in blazine | Poliester (krošnja) + tkanina (sedež) |
| Se lahko raztegne v posteljo | Ne |
| Barva | Konstrukcija antracit, blazina + preliv bež |
| Velikost paketa | 193x69x23cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

115 na zalogi