
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Garnitura SALEMO v grafitni barvi združuje eleganten videz ratana z udobjem in praktičnostjo. Primerna je za vrt ali notranje prostore, prilagodljiva in enostavna za vzdrževanje. Komplet vključuje dva stola, dvojno klop in mizo s funkcijo shranjevanja.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
8 na zalogi

Garnitura SALEMO je popolna izbira za vsak vrt ali dnevno sobo, saj združuje elegantno estetiko imitacije ratana z odličnim udobjem in praktičnostjo. Ta komplet bo zagotovo izstopal ne glede na stil bivalnega prostora, ki ga izberete.
V kompletu se nahajata dva udobna stola, dvojna klop in praktična miza, ki lahko služi tudi kot prostorna posoda za shranjevanje. Vse komponente garniture so skrbno oblikovane za največje udobje.
Garnitura SALEMO izstopa s svojimi elegantnimi linijami in udobnimi blazinami, ki prinašajo popolno ravnovesje med slogom in funkcionalnostjo.
Narejena iz kakovostne oblikovane plastike, je ta garnitura odporna proti vremenskim vplivom, zagotavlja pa tudi dolgotrajno obstojnost in preprosto vzdrževanje.
Mizica, ki služi tudi kot posoda za shranjevanje, dodaja praktičen element, ki omogoča urejenost in organiziranost vašega prostora.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 2xstol + klop + miza |
| Znamka | Keter |
| Višina stola | 76 cm |
| širina stola | 76 cm |
| Dolžina stola | 67 cm |
| Višina Klopi | 76 cm |
| širina Klopa | 134 cm |
| Dolžina Klop | 67 cm |
| Višina mize | 42 cm |
| širina mize | 56 cm |
| Dolžina mize | 76 cm |
| Nosilnost stola | 110 kg |
| Nosilnost Klopi | 2x 110 kg |
| Nosilnost mize | 50 kg |
| Material | Oblikovana plastika |
| Barva | Grafitna + siva blazina |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 120x80x59cm |
| Skupna teža | 37 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 38 cm brez blazine, 43 cm z blazino |
| Globina sedeža | 50 cm |
| širina sedeža | 50 cm |
| Višina naslona za roke | 60,5 cm |
| širina naslona za roke | 6 cm |
| Višina naslona | 45 cm |
| Višina stopala | 17 cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

8 na zalogi