
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
●Po naročilu, rok dobave 2 - 4 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Baterija | 60V, 22,5Ah |
| Blagovna znamka | MS ENERGY |
| Doseg | do 100 km |
| Motor | 2 x 1200W |
| Velikost pnevmatik | 11" |
| Vrsta | Električni skiro |
| Znamka | MS Energy |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!