
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Klimatska naprava VIVAX M design ACP-18CH50AEMIs R32 ima nazivno moč ogrevanja 5,57 kW in
nazivno moč hlajenja 5,27 kW. Ima 3D inverter tehnologijo za boljšo učinkovitost in varčevanje z
energijo. Bio filter z eko filtrom odstranjuje prah, nevtralizira bakterije in izboljšuje kakovost
zraka. Funkcija samočiščenja notranje enote pomaga pri sušenju in čiščenju kondenzata. Z opcijo
“I feel” naprava prilagodi temperaturo in hitrost ventilatorja za večjo udobje in večje energetske
prihranke. Ima petletno garancijo in uporablja plin R32, ki je varčnejši in okolju prijazen.
Zasnovana je v energijskem razredu A++ za hlajenje in A+ za ogrevanje.
Opcijski WiFi modul pa omogoča nadzor naprave preko aplikacije NethomePlus.
Energijska nalepka:
Povezava
Podatkovni list:
Dokument
Spletna stran izdelka:
NA IZDELEK
732,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 2 - 4 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

VIVAX COOL klima ACP-18CH50AEMIs R32 prinaša inovativno tehnologijo za optimalno udobje v vašem domu. Z nazivno močjo ogrevanja 5,57 kW in hlajenja 5,27 kW ta klimatska naprava omogoča prijetno bivanje ob vsakem letnem času. Opremljena s 3D inverter tehnologijo skrbi za visoko učinkovitost in varčnost z energijo, kar se kaže tudi v energijskem razredu A++ za hlajenje in A+ za ogrevanje.
Klimatska naprava VIVAX COOL s številnimi funkcijami, vključno z možnostjo WiFi upravljanja preko aplikacije NethomePlus, in petletno garancijo za brezskrbno uporabo.
Z zagotovljeno energijsko učinkovitostjo skrbi za nižje stroške energije in manjši vpliv na okolje.
Bio filter z eko filtrom zagotavlja čistejši zrak, odstranjuje prah in nevtralizira bakterije.
Notranja enota se ob koncu delovanja očisti, kar poskrbi za sušenje in odstranjevanje kondenzata.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Blagovna znamka | Vivax |
| Dimenzije notranja enota | 96 x 21 x 30 cm |
| Znamka | Vivax |
| Dimenzije notranja enota - paket | 104 x 30 x 39 cm |
| Dimenzije zunanja enota | 81 x 33 x 55 cm |
| Dimenzije zunanja enota - paket | 92 x 37 x 62 cm |
| Energijski razred | A++/A+ |
| Moč | 5 kW |
| Vrsta | Stenska |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!