
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Posoda za hrano TRESA omogoča priročno shranjevanje manjših porcij ali prigrizkov z volumnom 0,35 L. Njena eleganca in kompaktne mere 14 x 13 x 5,5 cm omogočajo odlično prileganje v vsak hladilnik. Izdelana je iz trpežne reciklirane plastike z odlično tesnjenimi pokrovi, ki zadržujejo vonjave in tekočine.
13,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
64 na zalogi

Posoda za hrano TRESA prinaša enostavnost in praktičnost v vašo kuhinjo. Odlikuje jo eleganten dizajn in kompaktne mere, zaradi katerih se odlično prilega vsakemu hladilniku. Zelena barva doda svežino vsakršnemu ambientu, hkrati pa vrhunsko tesnjenje pokrova skrbi za zadrževanje vonjav in tekočin znotraj posode.
Posoda je izdelana iz trpežne plastike, njene dimenzije pa so 14 x 13 x 5,5 cm, popolnoma primerne za shranjevanje različnih vrst hrane. Z obsegom 0,35 L je idealna za manjše porcije ali prigrizke. Znamka Rotho zagotavlja švicarsko kakovost in 100-odstotno recikliranje izdelka.
Posoda TRESA je več kot le pripomoček za shranjevanje hrane. Z elegantnim dizajnom in barvo obogati vsak prostor in poskrbi za urejenost hladilnika.
Izdelana je iz reciklirane plastike, ki zagotavlja trpežnost in dolgotrajno uporabo. Njena zasnova je rezultat švicarskega znanja in inovacij, kar se odraža v vsakem detajlu.
Z uporabo posode TRESA prispevate k bolj čistejšemu okolju, saj je izdelana iz recikliranih materialov in omogoča 100-odstotno recikliranje po koncu življenjske dobe.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 14 cm |
| Globina izdelka | 13 cm |
| Višina izdelka | 5,5 cm |
| Material | Plastika |
| Barva | Zelena |
| Obseg | 0,35 L |
| Skupna teža | 0,09 kg |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

64 na zalogi